Jay's diary

Soutěž fotoklubů TMO 2010 - 2011

18.6.2011
Dostal jsem několik mejlíků a zpráv od přátel, kolegů a známých, s přáním o nějaké podrobnosti z této akce a s výčitkami, že je tajím... ;) Nechci tedy aby to vypadalo jako nějaká neúcta ke zúčastněným, zde je tedy pár postřehů. Jednalo se o 41. ročník soutěžě českých fotoklubů s hublot replica watches názvem "Turnovský mapový okruh" a pořádal jej rakovnický fotoklub Amfora.

V tomto replique montre de rolexročníku se tradičně sešly krásné fotografie všemožných žánrů od autorů z mnoha koutů republiky. Téměř rok Replique Montre De BreitlingPatek Philippe replicatradičně probíhalo cartier replica watches Duons sale swiss replica watches, top quality and 100% cheap cartier replica same as the HUBLOT REPLICAoriginal. jejich vzájemné hodnoceníFranck Muller ReplicaLongines replica watches a v konečném "zúčtování" se podařilo na vícartier replica watches tězství dosáhnout fotoklubu FHFB Jilemnice, kde mě před http://fill1.com/ap-audemars-piguet/časem vzala parta prima http://www.btkd.co.uk/personal.php?p=swiss-replica-watches.htmllidí mezi sebe...

 

 

 
 
 
 

Setkání fotografů a vyhodnocení soutěže proběhlo 11.6. v Rakovníku. Následovalo občerstvení a kulturní program s návštěvou botanické cheap replica watcheszahrady a železničního muzea. Organizátorům náleží velký dík ! 

Vše se odehrávalo v duchu pohody,cheap replica watches dobré nálady a vzájemného porozumění stejně omega replica "postižených" lidí... ;)

 

 

 

Pár obrázků ze setkání...

Snadhttp://www.btkd.co.uk/personal.php?p=franck-muller-replica.htmlHUBLOT REPLICA WATCHES se nikdo neurazí, http://www.btkd.co.uk/personal.php?p=cheap-replica-watches.htmlže jsem se některým díval i "pod SWISS REPLICA WATCHESruce"... ? :)   Je tu iDuons sale cheap fake watchescheap fake watches, top quality and 100% same as the original. několik obrázků od kolegů ( jméno autora http://www.btkd.co.uk/personal.php?page=Replica-Piaget-Watches.htmlse u nich zobrazí po najetí myší na Patek Philippe replicafotku )...

 

 

Foto : p. Pilař, Turnov
 
LV
 
LV
 
Foto : Šárka Svobodová
 
LV
 
Foto : Šárka Svobodová
 
Foto : Šárka Svobodová
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 
LV
 

 

 

 

 

 

PS : i na mě se tam usmálo štěstí... ;)  Z toho, že se moje obrázky líbily mám upřímnou radost a vážím si toho ! 

 

  

 

 

 

 

Comments

name
email
www
GUESTBOOK_CHECKCODE2:
Please copy the verification code here:
Honza email: veber.jan@gmail.com
21.01.2012 (13:56)

Ahoj Libore

Když mi nedávno říkali lidi z fotoklubu z Domažlic, že jsme spolu soutěžili v mapovém okruhu, myslel jsem si, že je to nějaká legrace nebo špatný vtip, ale teď tady na to koukám a upřímně k hatricku (jak krásně české) blahopřeju!Tak třeba zase napřesrok ;-)!

Honza

Šárka Svobodová email: sarcina@seznam.cz  www
19.06.2011 (20:57)

No to je dostLaughing super že jsi to sem dal:-)

a jsem ráda že jsem Ti mohla přispět pár fotečkama;-)

opět a znovu velké gratulace:-)

pa Šárka

 Libor Votoček